Ekspresowe dorabianie kluczy mieszkaniowych

Dorabianie kluczy
Dorabianie kluczy mieszkaniowych w Rybnej

26 marca 2022 12:11

W serwisie w Rybnej dorobisz klucz mieszkaniowy w 5 minut. Posiadam około 100 rodzajów kluczy typu sezam, expres, europrofil oraz około 50 typów kluczy typu Gerda. Czas na dorobienie klucza to około 5 minut. W ofercie znajduje sie również możliwość zamówienia klucza numerycznego inaczej zwany kluczem profilowym. Zapraszam do skorzystania z usługi.
Cennik kluczy tutaj:

Klucze mieszkaniowe standard

Duży wybór kluczy

Na rynku występuje bardzo duża ilość producentów kluczy. Między innymi takie marki jak LOB, Gerda czy Wilka. Standardowe klucze nacinane do drzwi mieszkaniowych, posiadają Jeden rowek patrząc na klucz, który grot wskazuje lewą stronę. Są też tzw. klucze lewe, których rowek wycięto na odwrotnej stronie niż standardowy. Zdecydowanie tego typu klucze z jednym rowkiem są najczęściej występującymi na rynku. Jest ich również najwięcej i mimo podobieństwa, różnią się od siebie długością, profilem klucza, długością grotu oraz kształtem dziubka.

Klucze wielorowkowe

Nowoczesne zamki posiadają klucze z wielorowkowe. Bardzo często kopiowanie tego typu kluczy jest zastrzeżone przez producenta specjalnym znakiem. Dorobienie takiego klucza nie jest możliwe bez posiadania certyfikatu oraz dostępu do bazy kluczy od producenta.

Klucze skrzynkowe

Małe klucze posiadające nacięcia z dwóch stron symetrycznie to tzw. klucze do skrzynek pocztowych inaczej zwanymi kluczami skrzynkowymi. Wykonanie tego typu klucza wymaga precyzji ponieważ małe nacięcia należy wykonać dokładnie po obydwu stronach klucza.

Klucze skrzynkowe

Klucze nawiercane Gerda

Tego typu klucze posiadają charakterystyczne dziurki oraz wiele rowków. Dorobienie klucza nawiercanego wymaga sporej precyzji oraz odpowiednie frezy, które tworzą w surówce odpowiedni kształt. Klucze nawiercane wykorzystywane są najczęściej w drzwiach mieszkaniowych antywłamaniowych. Najpopularniejszym producentem kluczy nawiercanych jest Gerda

Klucze nawiercane Gerda
Dorabianie kluczy typu Gerda wielofowkowych Dorabianie kluczy skrzynkowych Duży wybór kluczy mieszkaniowych